Je možné v tomto šialenom svete fungovať normálne...?!

Autor: Michal Sygút | 23.6.2013 o 21:34 | Karma článku: 8,52 | Prečítané:  1281x

Môj profesionálny život je veľmi bohatý, ale začiatky rozhodne neboli ľahké. Prešiel som si mnohými pozíciami od zmrzlinára a plavčíka, cez bankového úradníka a učiteľa, až po riaditeľa Sociálnej poisťovne. Niekoľkokrát ma životné okolnosti prinútili vyčkávať na úrade práce a zažívať starosti nezamestnaného človeka. Veľká vďaka za pomoc a podporu v radostiach i starostiach patrí mojej rodine, ktorá mi od mladosti vštepovala len tie najlepšie hodnoty. Som vďačný svojim rodičom, ktorí sa zo mňa snažili vychovať čestného a spravodlivého človeka ochotného pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Hlavne kvôli tomuto a nespravodlivosti, hyenizmu a slizkosti, s ktorými som sa stretával v každodennom živote, som sa rozhodol stať sa primátorom. Tento post zastávam už sedem rokov, počas ktorých som sa veľa naučil, niečo aj vytrpel, ale aj pomohol. Viem, ako to už v "politickom" svete chodí a myslím, že je možné z tohto miesta plánovať, budovať a modernizovať bez falošnosti, rozkrádania a prázdnych sľubov.

Snažím sa podať pomocnú ruku každému, kto to bude potrebovať, nebojím sa nových riešení a inovatívnych nápadov. Nechcem sa zatvárať v kancelárii za hromadou papierov, chcem, aby sme tento kraj budovali a zvelebovali spoločne. Moje dvere sú otvorené pre všetkých a moje uši načúvajú každému hlasu. Je načase, aby sme spoločne celému Slovensku dokázali, čo znamená aktívna spolupráca medzi občanmi a samosprávou. Nie sú medzi nami rozdiely, ak aj Vy chcete  úprimne a nezištne pomáhať a budovať sociálne spravodlivú spoločnosť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.

KOMENTÁRE

Máme na viac, než zborovičkovaní bliakať Slovenskoooo

Máme potenciál byť jednou z najlepších krajín.


Už ste čítali?