Je možné v tomto šialenom svete fungovať normálne...?!

Autor: Michal Sygút | 23.6.2013 o 21:34 | Karma článku: 8,52 | Prečítané:  1247x

Môj profesionálny život je veľmi bohatý, ale začiatky rozhodne neboli ľahké. Prešiel som si mnohými pozíciami od zmrzlinára a plavčíka, cez bankového úradníka a učiteľa, až po riaditeľa Sociálnej poisťovne. Niekoľkokrát ma životné okolnosti prinútili vyčkávať na úrade práce a zažívať starosti nezamestnaného človeka. Veľká vďaka za pomoc a podporu v radostiach i starostiach patrí mojej rodine, ktorá mi od mladosti vštepovala len tie najlepšie hodnoty. Som vďačný svojim rodičom, ktorí sa zo mňa snažili vychovať čestného a spravodlivého človeka ochotného pomáhať tým, ktorí to potrebujú.

Hlavne kvôli tomuto a nespravodlivosti, hyenizmu a slizkosti, s ktorými som sa stretával v každodennom živote, som sa rozhodol stať sa primátorom. Tento post zastávam už sedem rokov, počas ktorých som sa veľa naučil, niečo aj vytrpel, ale aj pomohol. Viem, ako to už v "politickom" svete chodí a myslím, že je možné z tohto miesta plánovať, budovať a modernizovať bez falošnosti, rozkrádania a prázdnych sľubov.

Snažím sa podať pomocnú ruku každému, kto to bude potrebovať, nebojím sa nových riešení a inovatívnych nápadov. Nechcem sa zatvárať v kancelárii za hromadou papierov, chcem, aby sme tento kraj budovali a zvelebovali spoločne. Moje dvere sú otvorené pre všetkých a moje uši načúvajú každému hlasu. Je načase, aby sme spoločne celému Slovensku dokázali, čo znamená aktívna spolupráca medzi občanmi a samosprávou. Nie sú medzi nami rozdiely, ak aj Vy chcete  úprimne a nezištne pomáhať a budovať sociálne spravodlivú spoločnosť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Blaha sedel celkom sám. Takto vyzerala konferencia Smeru

Delegáti Smeru hlasovali. Nikto nebol proti.

KOMENTÁRE

Fico preháňal, aby sa stal nenahraditeľným

Cesta Smeru už nie je treťou cestou, ale vraj dramaticky jedinou.

ŠPORT

Lídrom Bory na Tour de France bude Čech, Sagan zabojuje o zelený dres

Leopold König pôjde na Tour so Saganom.


Už ste čítali?